Kuo: w 2024 r. zobaczymy składanego iPad’a oraz iPad’a mini

Na rynku jest już paru producentów, którzy w swojej ofercie posiadają składane smartfony i tablety. Jak do tej pory Apple nie pokazało swojego składanego urządzenia. Nie oznacza to jednak, że nie pracują nad takim rozwiązaniem. Wręcz przeciwnie. Informacje te wydają się być potwierdzane przez znanego analityka Apple Ming Chi Kuo.

Dzisiaj Kuo poprzez wiele tweetów wypowiedział się na temat przyszłości iPada. Analityk jest znany z często trafnych wypowiedzi na temat Apple.

Ming Chi Kuo twierdzi, że Anjie Technology jest beneficjentem całkowicie przeprojektowanego składanego iPada. Analityk nie przewiduje żadnych nowych modeli iPadów w tym roku. Jego zdaniem dopiero rok 2024 przyniesie nowe urządzenia. I tutaj Kuo mówi przede wszystkim o składanym iPadzie oraz aktualizacji iPada mini.

Apple wypuści wg Kuo dwa nowe iPady w 2024 r.

W dużo jaśniejszych barwach analityk widzi rozwój iPada w przyszłym roku. Składany iPad w 2024 roku ma zwiększyć sprzedaż i poprawić asortyment produktów. Według jego analizy urządzenie to będzie miało podpórkę z włókna węglowego. Materiał ten sprawi, że podstawka będzie lżejsza i bardziej wytrzymała. I tutaj wkracza firma Anjie Technology, która jest odpowiedzialna za polerowanie, folie samoprzylepne i kleje do wspomnianej podstawki z włókna węglowego.

Co do iPada mini krążą plotki, że miałby być wyposażony w wyświetlacz z technologią ProMotion. Technologia ta pozwala na maksymalną częstotliwość odświeżania 120 Hz. iPad mini, tak jak składny iPad, miałby pojawić się dopiero w 2024 r.

Czy przewidywania Kuo się potwierdzą? Przekonamy się dopiero za rok.

macpretorians

Źródło: macerkopf, MacRumors

Jedna myśl na temat “Kuo: w 2024 r. zobaczymy składanego iPad’a oraz iPad’a mini

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: