Apple Watch jako “oficjalne urządzenie” World Surf League

Apple Watch ma przyciągać uwagę w tegorocznym sezonie World Surf League (WSL). WSL ogłosiła, że inteligentny zegarek Apple jest teraz “oficjalnym sprzętem” ligi. Powstała również nowa aplikacja WSL Surfer App, dzięki której zawodnicy będą otrzymywać ważne informacje w czasie rzeczywistym podczas rywalizacji.

Apple Watch to bez wątpienia jeden z najbardziej uniwersalnych urządzeń ubieralnych na rynku. Po tym, jak zegarek sprawdził się już jako doradca zdrowia, odkrywca chorób serca i ratownik w niebezpiecznych sytuacjach, na horyzoncie pojawia się nowe zastosowanie w WSL. To właściwie pierwszy raz, kiedy Apple Watch został nazwany “oficjalnym urządzeniem zawodniczym w profesjonalnych sportach”.

W komunikacie prasowym czytamy co następuje:

„Przez cały sezon Championship Tour (CT) elitarni zawodnicy WSL CT będą mieli dostęp do nowej aplikacji WSL Surfer na Apple Watch Series 8 i Apple Watch Ultra, dzięki której będą na bieżąco informowani podczas rywalizacji na wodzie”

Z tą informacją synchronizuje się zapowiedź Apple TV o drugim sezonie dokumentu o surfingu “Make or Break”. Premiera już 17 lutego oczywiście na Apple TV+.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: