MX MECHANICAL MINI

Dzisiaj wystawiam na sprzedaż nowiusieńką klawiaturę mechaniczną od Logitecha. MX Mechanical Mini niestety nie przypadł mi do gustu. Preferuję klawiatury podobne do tych firmy Apple, dlatego używam MX Keys Mini.

Klawiatura MX Mechanical Mini to:

Niezwykle precyzyjne i stabilne przełączniki oferują głęboki i pewny przesuw klawiszy – przy zachowaniu niskiego profilu. Twoje palce przesuwają się bez wysiłku po matowej powierzchni klawiszy, a dwukolorowe nasadki klawiszy ułatwiają orientację palców i utrzymanie płynności pracy.

Ciche sprężynujące mechaniczne przełączniki klawiszy zapewniają satysfakcjonujące i odczuwalne uderzenie. Oferują także precyzję odbicia, reaktywny powrót klawiszy i mniejszy hałas, żeby pisanie nie przeszkadzało osobom wokół.

Podświetlane klawisze w magiczny sposób zaczynają świecić wtedy, gdy zbliżysz do nich dłonie. Mało tego, podświetlenie automatycznie dopasowuje się do warunków oświetleniowych, co daje optymalne zużycie akumulatora.

Klawiatura wprowadza też różne immersyjne efekty podświetlenia, które wciągną Cię w wir pracy. Efekty możesz zmieniać w Logi Options+ lub po prostu naciskając jednocześnie klawisze Fn i żarówki.

Zdjęcie oryginalne
Zdjęcie oryginalne

Cena klawiatury to 550 zł. Jeśli jesteś zainteresowany napisz na maila strony: tomasz.wolkowski@macpretorians.com

macpretorians

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: