Apple TV+ przedstawia zwiastun „Echo 3”

„Echo 3”, nowy serial Apple TV+, rozgrywa się w Ameryce Południowej i ukazuje losy Amber Chesborough (Collins), błyskotliwej młodej pani naukowiec, będącej emocjonalnym sercem małej amerykańskiej rodziny. Kiedy Amber znika na granicy Kolumbii i Wenezueli, jej brat Bambi (Evans) i mąż Prince (Huisman) – dwóch mężczyzn z dużym doświadczeniem wojskowym – próbują odnaleźć Amber. Gdy dotrą do celu, znajdują niespodziewaną wojnę.

W „Echo 3” Martina Gusmán wciela się w postać Violety, znanej publicystki politycznej. W serialu grają również James Udom, Maria Del Rosario, Alejandro Furth, Juan Pablo Raba oraz gościnny Bradley Whitford. „Echo 3” powstał na podstawie wielokrotnie nagradzanej serii When Heroes Fly, stworzonej przez Omri Givon i opartej na powieści Amira Gutfreunda o tym samym tytule.

Echo 3 jest produkowane przez Keshet Studios, amerykańską linię produkcyjną Keshet International. Producentem serialu jest Boal, który występuje również jako reżyser i producent wykonawczy u boku Petera Traugotta, Jasona Horwitcha, Omri Givona, Eitana Mansuriego, Jonathana Dowecka, Marka Souriana, Avi Nira, Alona Shtruzmana i Karni Ziv z Keshet Studios. Pablo Trapero wyreżyserował cztery odcinki, w tym odcinek pilotażowy, i pełni funkcję producenta wykonawczego.

Nowy serial zaczyna się od pierwszych trzech odcinków w środę, 23 listopada 2022r. na Apple TV+, a następnie nowy odcinek tygodniowo, w każdy piątek.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: