“Location Spotlight” dostępny dla każdego

W czerwcu Twitter zaczął wprowadzać nową funkcję o nazwie „Location Spotlight” na ograniczonej liczbie kont profesjonalnych, aby konta te mogły mieć informacje o lokalizacji i kontaktach na swoim profilu. Od dzisiaj Twitter pozwala każdemu kontu firmowemu korzystać z nowej funkcji Location Spotlight.

“Location Spotlight” dostępny dla każdej firm

Jak donosi TechCrunch, Location Spotlight był dostępny tylko dla użytkowników zlokalizowanych w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii. Od teraz funkcja ta będzie dostępna dla wszystkich kont firmowych na całym świecie. Twitter stwierdził, że te opcje mają na celu ułatwienie konsumentom dotarcia do firm bezpośrednio z sieci społecznościowej.
Zwykli użytkownicy Twittera mogą dodawać tylko adres URL i krótką lokalizację do profilu. Jednak dzięki Location Spotlight Twitter rozszerza te opcje o numer telefonu, adres e-mail i pełny adres. Wystarczy jedno dotknięcie, że użytkownik odwiedzający profesjonalny profil na Twitterze może zadzwonić lub wysłać SMS-a do tej firmy, a nawet zobaczyć jej dokładną lokalizację na mapie.
Zdecydowanie ułatwi to dotarcie bezpośrednio z Twittera do różnych firm, tak jak zakładał to Twitter. Być może w przyszłości firmy zaczną przenosić swoje profile z Facebooka na Twittera. Zaczęła się walka o klienta biznesowego.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: