Microsoft Teams działa teraz natywnie na procesorach Apple

Microsoft Teams zyskał popularność na świecie w dniach pandemii. Korzystali z niego wszyscy, od uczniów i nauczycieli, po ludzi pracujących stacjonarnie, czyli wszystkich. Teraz firma z Redmond zrobiła kolejny krok i dostosowało swój program do procesorów firmy Apple.

Microsoft Teams zgodny z Apple Silicon

Każdy, kto korzysta z Microsoft Teams na komputerze Mac z procesorem Apple, teraz korzysta ze wszystkich zalet, ponieważ oprogramowanie zostało w pełni dostosowane do Apple Silicon.

„Wprowadzamy gotową do produkcji uniwersalną wersję programu, działającą natywnie na wszystkich produktach Apple, w tym na urządzeniach z procesorem Apple. Dla użytkowników komputerów Mac oznacza to znaczny wzrost wydajności, co zapewnia efektywne wykorzystanie zasobów urządzenia i zoptymalizowane doświadczenie zespołu nawet podczas korzystania z wielu monitorów o wysokiej rozdzielczości podczas rozmów lub spotkań.”

Nowa wersja Teams jest automatycznie instalowana dla użytkowników biznesowych i jest obecnie stopniowo udostępniana. Prywatni klienci otrzymają nową wersję dopiero w najbliższych miesiącach. Jeśli nie chcesz czekać, możesz pobrać wersję beta, a także skorzystać ze wsparcia dla Apple Silicon.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: