Whatsapp pracuje nad kolejną funkcją

WhatsApp pracuje nad różnymi nowymi funkcjami. Jak np filtry czatu, o których pisałem. Okazuje się, że to nie jedyna funkcja, którą niedługo powinniśmy otrzymać.

Whatsapp – ciche opuszczanie grup

WhatsApp na iOS wkrótce otrzyma interesującą funkcję: możliwość cichego opuszczania grup. Aplikacja oferuje teraz do 512 osób na czacie grupowym. W przyszłej aktualizacji użytkownicy będą mogli opuścić czat grupowy bez zauważenia przez innych użytkowników. Jak donosi WABetaInfo, tylko administrator grupy i osoba, która opuściła czat, zostaną powiadomieni. Poza tym wszyscy pozostali członkowie nie będą wiedzieć, że opuściłeś grupę. WhatsApp wyświetli następujący komunikat, zgodnie z publikacją:

„Wyjście z tej grupy? Tylko Ty i administratorzy grupy zostaniecie powiadomieni o opuszczeniu grupy.”

W tej chwili ta funkcja jest w fazie rozwoju, a WABetaInfo był w stanie dać nam wgląd, dzięki komputerowej wersji WhatsApp. W przyszłej aktualizacji będzie również dostępny dla użytkowników iOS i Androida.

Subskrypcja Premium dla biznesu

Oprócz tej funkcji WhatsApp przygotowuje również subskrypcję Premium dla użytkowników biznesowych. Wcześniej 9to5Mac informował, że jedną z funkcji, które przyniesie ten nowy plan subskrypcji, będzie możliwość połączenia do 10 urządzeń z tym samym kontem WhatsApp.

Według WABetaInfo, „WhatsApp planuje również zaoferować możliwość stworzenia unikalnego niestandardowego linku biznesowego: firmy mogą już korzystać z krótkich linków, aby umożliwić klientom skontaktowanie się z nimi, otwierając link zawierający ich numer telefonu, ale WhatsApp Premium pozwoli kontom biznesowym utworzyć niestandardowy link”.

Nadal nie jest jasne, kiedy WhatsApp Premium zostanie wprowadzony lub jakie inne funkcje będą dostępne, ale damy Ci znać, gdy usłyszymy więcej.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: