Apple Maps: Look around we Frankfurcie i Stuttgarcie

Pod koniec kwietnia aplikacja Apple Maps otrzymała nowy materiał mapowy w Niemczech. Aktualizacja oznaczała również uruchomienie funkcji “rozejrzyj się” (Look around) u naszych zachodnich sąsiadów. Jednak funkcja ta była dostępna tylko w Monachium. Teraz się zmienia, ponieważ już możecie rozglądać się także po Frankfurcie i Stuttgarcie używając Apple Maps.

Apple Maps – aktualizacja

Od kilku lat Apple pracuje nad nowym doświadczeniem ze swoją aplikacją, wprowadzając nowy materiał w wielu krajach. W kwietniu nowe mapy dostępne również w Niemczech. Aktualizacja zapewnia szybszą i bardziej precyzyjną nawigację oraz kompleksowe widoki ulic, budynków, parków, lotnisk, centrów handlowych, trójwymiarowe widoki punktów orientacyjnych i wiele innych.

Nowa mapa zawiera również funkcję “Rozejrzyj się”. Dzięki “Look Around” aplikacja oferuje interaktywne obrazy na poziomie ulicy z fotografią 3D o wysokiej rozdzielczości, a także płynną prezentację dużych miast.

na początku funkcji początkowo dostępna była tylko wycieczka po Monachium. Teraz dołączają do nich Frankfurt i Stuttgart, dzięki czemu możesz teraz również rozglądać się po tych miastach w aplikacji mapy. Bawarski Państwowy Urząd Nadzoru Ochrony Danych jest odpowiedzialny za materiały mapowe Apple w Niemczech. Przypuszczalnie Apple chciało najpierw uruchomić funkcję “Rozejrzyj się” jako balon testowy w Monachium, aby poczekać na reakcje. Teraz, w drugim etapie, dołączają kolejne miasta. Możemy sobie wyobrazić, że miasta takie jak Kolonia, Düsseldorf, Hamburg, Berlin i spółka pójdą w ich ślady.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: