Wristcam wprowadza funkcję połączeń wideo do Apple Watch

Akcesorium Wristcam wyposażone w kamerę do Apple Watch jest aktualizowane o połączenia wideo podobne do FaceTime, ogłosiła dziś firma.

Co jest jest Wristcam?

Dla tych, którzy nie znają Wristcam, jest to pasek Apple Watch, który dodaje 8-megapikselowy aparat i dwumegapikselowy aparat do selfie do nadgarstka, z aparatem zdolnym pomieścić do 2000 zdjęć lub godzinę wideo. Urządzenie łączy się z zegarkiem Apple Watch przez Wi-Fi lub Bluetooth i umożliwia nagrywanie bez użycia rąk. Dzięki nowej funkcji połączeń wideo właściciele Wristcam będą mogli wykonywać połączenia z przyjaciółmi i rodziną bezpośrednio z nadgarstków. Sam Zegarek Apple Watch obsługuje połączenia głosowe i połączenia audio FaceTime, ale ponieważ nie ma wbudowanej kamery, nie ma natywnej funkcji połączeń wideo. Korzystając z aplikacji Wristcam możemy ustanowić połączenia watch-to-watch z innymi użytkownikami Wristcam lub połączenia Watch-to-iPhone. Pamiętaj, że nie jest to FaceTime ani inna natywna funkcja połączeń wideo – obie strony muszą mieć aplikację Wristcam.

Rozmowy wideo są dostępne od dziś, ale strona internetowa Wristcam mówi, że użytkownicy muszą poprosić o „wczesny dostęp”, aby skorzystać z tej funkcji. Wristcam zyskuje również nowy zestaw SDK WristcamOS, który otworzy możliwości aparatu urządzenia dla programistów App Store.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Jedna myśl na temat “Wristcam wprowadza funkcję połączeń wideo do Apple Watch

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: