Govee TV Backlight 3 Lite z aktualizacją Matter

Govee zaprezentowało swoją najnowszą lampkę TV, Govee TV Backlight 3 Lite (H6099). Podświetlenie telewizora Govee 3 Lite zostało zmodernizowane i zoptymalizowane o nową technologię chipów, możliwości dopasowywania kolorów, jakość pasków świetlnych i prostszą konstrukcję.

Govee TV Backlight 3 Lite będzie również kompatybilny z Matter z aktualizacją oprogramowania układowego typu over-the-air (OTA) w pierwszym kwartale 2024 roku. Obecnie inteligentne sterowanie współpracuje z aplikacją Govee, Google Home i Amazon Alexa. Dzięki integracji z Matter będzie można korzystać z lampki poprzez Apple Home.

Govee TV Backlight 3 Lite wykorzystuje nowy układ, który oferuje 20% więcej mocy obliczeniowej w porównaniu z poprzednią generacją, co pozwala na bardziej wydajne przetwarzanie informacji i obsługę szerszego spektrum funkcji algorytmicznych.

Dzięki lepszemu chipowi i zaktualizowanemu algorytmowi, Govee TV Backlight 3 Lite może teraz obsługiwać nowe funkcje, w tym korekcję rybiego oka dla obrazu. Ponadto zwiększona dokładność dopasowywania kolorów poprzez korygowanie zniekształceń krawędzi ekranu, co rozszerza obszar nagrywania i przechwytuje kolory ze zwiększoną dokładnością. Ponadto kamera może teraz również identyfikować i ignorować górne i dolne czarne paski na ekranie i umożliwia precyzyjne wyodrębnianie kolorów z krawędzi sceny. Ta funkcja będzie oficjalnie dostępna dla wszystkich użytkowników od końca listopada roku za pośrednictwem aktualizacji OTA.

Jeśli chodzi o kompatybilność, do obsługi systemu nie są wymagane żadne dodatkowe urządzenia HDMI. Obraz z telewizora jest rejestrowany wyłącznie przez kamerę na górze telewizora. Umożliwia to również synchronizację światła obrazu z treściami chronionymi przed kopiowaniem, takimi jak Disney+, Netflix itp., w których skrzynki synchronizacji HDMI innych producentów czasami osiągają swoje granice.

Mocowanie skrzynki kontrolera i kamery do telewizora, a także paska LED wokół telewizora, odbywa się tak szybko, jak pierwsza konfiguracja za pomocą aplikacji Govee Home.

Następnie efekt świetlny można natychmiast zsynchronizować z obrazem wideo. Ponadto aplikacja Govee oferuje dalsze efekty świetlne niezależnie od synchronizacji ekranu, dzięki czemu podświetlenie może być również używane jako statyczne oświetlenie otoczenia lub do efektów świetlnych niezależnie od obrazu telewizyjnego. Govee TV Backlight 3 Lite łączy się przez Wi-Fi 2,4 GHz.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply