Apple Pay Later dostępny dla wszystkich w USA

Apple Pay Later to krótkoterminowe rozwiązanie finansowe Apple, które rozkłada płatności w ciągu sześciu tygodni i jest teraz dostępne dla wszystkich kwalifikujących się użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że usługa w końcu wyszła z fazy beta.

Apple Pay Later

Nieoprocentowana usługa płatnicza została po raz pierwszy ogłoszona w 2022 roku, ale nie została uruchomiona aż do marca 2023 roku. Do tej pory klienci zostali losowo wybrani do udziału w Apple Pay Later, ale teraz usługa została w pełni uruchomiona dla wszystkich kwalifikujących się użytkowników.

Apple Pay Later umożliwia klientom dzielenie zakupów między 75 a 1000 USD w ramach sześciotygodniowego planu płatności. Cztery równe płatności są dokonywane co drugi tydzień. Apple finansuje pożyczkę za pośrednictwem własnej spółki zależnej, Apple Financing LLC. Mastercard i Goldman Sachs obsługują poświadczenia płatności, eliminując potrzebę aktualizacji swoich systemów przez sprzedawcę.

Apple Pay Later jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i pojawia się jako opcja na stronach internetowych, które akceptują Apple Pay.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply