Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu muzyki. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

  • iOS: Cytus II: darmowy (przeceniony z 2)

“Cytus II” to muzyczna gra rytmiczna stworzona przez Rayark Games. To nasz czwarty tytuł gry rytmicznej, podążając śladami trzech światowych sukcesów, “Cytus”, “DEEMO” i “VOEZ”. Ta kontynuacja ‘Cytus’ przywraca oryginalną obsługę i jest wytworem ciężkiej pracy i oddania.

  • iOS: DEEMO: darmowy (przeceniony z 2)

Uznana na całym świecie, mobilna gra rytmiczna, która poruszyła ponad 10 milionów graczy. Stworzony przez zespół, który przyniósł ci Cytusa, oryginalny zespół Rayark stworzył zupełnie nową teksturę do gry rytmicznej na fortepianie DEEMO.

Odkryj piękną dziką przyrodę otwartego świata. Wilderless Classic przywraca oryginalną wersję Wilderless.

Dla tych z nas, którzy potrafią docenić dziwne i zabawne rysunki, te naklejki nie mogą nie zafascynować. Specjalnie zaprojektowany do wysyłania do znajomych i przyklejania wszystkich wiadomości tekstowych!

King of Defense Premium: Tower Defense Offline to wersja premium King of Defense: Battle Frontier. Wersja premium będzie zawierać wszystkie funkcje darmowej wersji z wysokiej jakości grafiką. Ponadto ta wersja premium zapewnia również kilka nowych funkcji, których nie posiada darmowa wersja, takich jak dodawanie trybów gry, dawanie bohaterów itp.

Railbound to wygodna gra logiczna o parze psów w podróży pociągiem dookoła świata. Połącz i przenieś koleje w różnych krajobrazach i pomóż wszystkim dotrzeć do swoich domów. Rozwiąż ponad 240 sprytnych zagadek, od łagodnych stoków po skręcone przejścia.

Kosmiczna przygoda Johna Raya. Poszukiwania starożytnego urządzenia Xec. Archeologia, Przygoda, Artefakty. Wykopać tam, gdzie wcześniej nie wykopał żadnego archeologa kosmicznego.

Ekspresyjny Poly Synth VOLT to wirtualny syntezator analogowy przeznaczony do tworzenia klasycznych dźwięków syntezatorów przy jednoczesnym podkreśleniu ekspresyjnej gry.

Buffer Editor to POTĘŻNY edytor kodu i tekstu, który pozwala łatwo tworzyć oprogramowanie, przeglądać kod lub robić notatki w podróży. Dołącz do tysięcy programistów, którzy ufają Buffer Editor w zakresie szybkiej, wydajnej i zaawansowanej edycji kodu na urządzeniach mobilnych.

Życie na Tiny Planet było spokojne i beztroskie, dopóki nie doszło do wielkiej katastrofy – Tiny Planet został trafiony przez meteor! Świat się rozpadł i teraz jego przyszłość zależy tylko od ciebie! Wykorzystaj swoją wyobraźnię i kreatywność: aby przywrócić Tiny Planet i pomóc jej mieszkańcom, będziesz musiał naprawić różne maszyny i mechanizmy, a także rozwiązywać zagadki w każdym z pięciu rozdziałów tej gry. Nawigacja jest prosta i intuicyjna. Nie odwraca to uwagi od dowcipnych łamigłówek, a będziesz mógł w pełni zanurzyć się w niepowtarzalnym klimacie gry.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply