Beta 8 dla iOS 17, iPadOS 17, watchOS 10 i tvOS 17

Zarejestrowani deweloperzy mają teraz możliwość pobrania i zainstalowania wersji beta 8 systemów iOS 17 i iPadOS 17. Oznacza to, że faza beta wkracza w kolejną rundę i powoli, ale nieuchronnie zbliża się do końca. Czy dojdziemy do dwucyfrowego wydania wersji beta?

Apple udostępniło iOS 17 Beta 8 i iPadOS 17 Beta 8 na własnych serwerach kilka chwil temu. Oznacza to, że zarejestrowani deweloperzy mają kolejną okazję do zapoznania się z nadchodzącym systemem operacyjnym dla iPhone’a i iPada.

W czerwcu tego roku Apple udostępniło pierwszy podgląd nadchodzących aktualizacji iPhone’a i iPada. W tym samym czasie opublikowano pierwszą wersję beta. Dziś wieczorem dotarliśmy już do wersji Beta 8.

Krótki opis iOS 17 od Apple jest następujący:

Apple ogłosiło iOS 17, główne wydanie, które poprawia komunikację między telefonem, FaceTime i Wiadomościami. Udostępnianie za pomocą AirDrop będzie jeszcze łatwiejsze, a wprowadzanie tekstu będzie inteligentniejsze, zapewniając szybsze i dokładniejsze pisanie. W iOS 17 pojawiła się również nowa aplikacja Diary, która pozwala użytkownikom łatwo wyrazić swoją wdzięczność za piękne chwile, oraz Standby, nowy sposób wyświetlania informacji na pierwszy rzut oka, gdy iPhone się ładuje.

Apple właśnie potwierdziło, że keynote iPhone’a 15 nastąpi 12 września. Z tego też powodu sądzę, że jest to ostatnia beta systemu.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply