Nawilżacz powietrza HomeKit „Humelle” firmy AIRVERSA

Firma AIRVERSA jest znana np z oczyszczacza powietrza Purelle. Do tej pory był to jedyny oczyszczacz powietrza z Thread. Teraz firma przedstawia ciekawe informacje na temat nawilżacza, który niedług będzie dostępny w przedsprzedaży.

AIRVERSA Humelle

AIRVERSA przedstawia „Humelle”

Nawilżacz powietrza Humelle obsługuje również standard połączenia Thread, który zapewnia stabilne i szybkie połączenie oraz gwarantuje duży zasięg. Oznacza to, że Humelle można właściwie umieścić w dowolnym miejscu w domu. Aktualizacja oprogramowania układowego OTA do standardu Matter planowana jest na koniec tego roku.

AIRVERSA Humelle

Urządzenie (230 × 230 × 265 mm) oferuje dużą pojemność 5,5 litra i według producenta może pracować do 60 godzin na raz. Urządzenie ostrzega, gdy poziom wody jest zbyt niski i wyłącza się automatycznie, gdy zbiornik jest pusty. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem HomeKit lub aplikacji Sleekpoint, która jest już używana do obsługi oczyszczacza powietrza AIRVERSA. Zasilanie odbywa się poprzez zasilacz 24V 1.5A.

AIRVERSA Humelle AH1 posiada nie tylko standardową funkcję nawilżacza, ale także zintegrowane nastrojowe światło. Kolorami i jasnością światła można opcjonalnie sterować za pośrednictwem aplikacji Sleekpoint lub bezpośrednio przez HomeKit. Ponadto urządzenie może być używane jako dyfuzor aromatu z dowolnym olejkiem zapachowym.

Według producenta, nowy nawilżacz będzie wysyłany od 25 sierpnia.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply