Apple Arcade: Przegląd nowości lipca 2023 roku

Spoglądamy już w przyszłość, jeśli chodzi o gry, i zastanawiamy się jakie tytuły pojawią się w Apple Arcade w przyszłym miesiącu? Apple Arcade przedstawi w lipcu dwa ekskluzywne Arcade Originals i trzy nowe dodatki z kategorii „legendarne gry App Store”.

Apple Arcade: nowości w lipcu 2023 roku

Ridiculous Fishing EX – od 14 lipca: Nazwa Ridiculous Fishing nie jest obca w App Store. Już kilka lat temu pikselowa gra była w stanie nas zainteresować. Teraz pojawiła się nowa edycja w 3D, ale wciąż z grafiką retro. Jeśli szukacie przesadnie zręcznościowej zabawy w łowienie ryb, to znajdziecie ją w Ridiculous Fishing EX – ręcznie robionej grze o łowieniu ryb za pomocą pił łańcuchowych, tosterów i innych wymyślnych przedmiotów.

Hello Kitty: Island Adventure – od 28 lipca: Ta nowa wersja powinna prawdopodobnie zachwycić wszystkich hardkorowych graczy – bo kto nie kocha Hello Kitty? W App Store czytamy: “Dołącz do Hello Kitty i jej przyjaciół podczas przytulnej przygody na wyspie i spraw, by opuszczony park rozrywki nabrał nowego blasku. Czy zdołasz odkryć ukrytą w nim tajemnicę?”.

Lego Duplo World+ – od 7 lipca: zabawne i interaktywne doświadczenie, które pobudza wyobraźnię i kreatywność dzieci poprzez naukę, ucząc cennych lekcji i umiejętności w żywym, responsywnym i angażującym środowisku.

Slay the Spire+ – od 7 lipca: wielokrotnie nagradzana gra, która połączyła karciankę i roguelike, tworząc podgatunek deckbuilderów dla jednego gracza.

Stardew Valley+ – od 21 lipca: Popularna farmerska gra RPG Stardew Valley+ zawita również do Apple Arcade, dołączając do innych fantastycznych symulatorów rolnictwa i życia, takich jak Wylde Flowers, Farmside, Cozy Grove i wielu innych.

Mam nadzieję, że wszyscy znajdą coś dla siebie w ofercie Apple Arcade.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply