SmartGym z dużą aktualizacją

Popularna aplikacja do śledzenia kondycji SmartGym na iPhone’a, iPada, Maca i Apple Watch otrzymuje dużą aktualizację. Update rozszerza bazę danych ćwiczeń do prawie 700, jest nowa funkcja postępu rutyny, Apple Watch otrzymuje szereg ulepszeń, jest nowy system historii.

Główną nowością są 74 nowe ćwiczenia ze szczegółowymi animacjami i instrukcjami, nowa funkcja postępów rutynowych, która jest miłym towarzyszem miesięcznego podsumowania, szereg aktualizacji dla Apple Watch, zupełnie nowy system historii, przeprojektowana lista ćwiczeń.

Niezależny deweloper Matt Abras podzielił się wszystkimi szczegółami dotyczącymi SmartGym 7:

„Jak zawsze powtarzamy, w SmartGym nigdy nie osiadamy na laurach. Nieustannie go ulepszamy. A to jest ogromna aktualizacja! Zupełnie nowy SmartGym z niesamowitymi nowymi funkcjami i jeszcze lepszymi doświadczeniami”.

Matt twierdzi, że 74 dodatkowe ćwiczenia (wraz ze sprzętem, instrukcjami i animacjami) zwiększają łączną liczbę ćwiczeń dostępnych w aplikacji do 700, co czyni ją jedną z największych baz danych ćwiczeń w App Store.

SmartGym 7
SmartGym 7

Funkcja podsumowania miesiąca, która pojawiła się w styczniu, cieszyła się dużą popularnością, a teraz Routine Progress umożliwia śledzenie osiągnięć w dowolnym okresie czasu:

Routine Progress jest podobny do Monthly Summary, ale koncentruje się na konkretnej rutynie, w dowolnym okresie czasu (nie tylko w bieżącym miesiącu). Pokazuje najbardziej istotne informacje o każdym treningu wykonanym w ramach tej konkretnej rutyny. Jest to niezwykle potężne narzędzie, które daje użytkownikom niesamowity wgląd w ich postępy.

Wiele nowych funkcji i ulepszeń pojawiło się na Apple Watch wraz z SmartGym 7. Obejmuje to miesięczne podsumowanie i nowy postęp rutyny, opcję usuwania historii, zmianę typu zestawu i przeprojektowany ekran timera.

Kolejną ważną zmianą jest przebudowany system historii. Nowy interfejs użytkownika ma zaktualizowaną kartę, pokazuje więcej informacji i pozwala teraz użytkownikom dodawać notatki do rutyn i ćwiczeń.

SmartGym 7
SmartGym 7

SmartGym 7 można pobrać bezpłatnie na iPhone’a, iPada, Apple Watch i Maca z App Store z subskrypcjami w aplikacji dla planu Premium, aby odblokować wszystkie funkcje aplikacji.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply