SmartGym z dużą aktualizacją

Dostępna na prawie wszystkich urządzeniach Apple, popularna aplikacja do ćwiczeń SmartGym jest dziś dostępna z dużą aktualizacją. Zmiany i ulepszenia obejmują śledzenie zmęczenia i regeneracji mięśni, tagi do rutyny, Chmurę rodzinną, dane osobiste i wiele innych.

SmartGym 6

SmartGym 6 pojawia się dzisiaj i zawiera imponującą listę nowych funkcji zapewniających jeszcze bardziej wszechstronne wrażenia ze śledzenia treningów.

Zaangażowanie mięśni i regeneracja

Po pierwsze, każda rutyna pokazuje teraz „ile każdy mięsień będzie zaangażowany”. Jak pokaże wskaźnik, im jaśniejsza zieleń na diagramie, tym bardziej ten mięsień będzie zaangażowany. Ekran podsumowania treningu zidentyfikuje, które mięśnie zostały użyte. Poza tym SmartGym pomaga wizualizować aktualny stan mięśni na podstawie historii treningów i pokazuje czas regeneracji mięśni.

Rutynowe tagi i typy zestawów

Aby ułatwić organizację, SmartGym 6 oferuje tagi do szybkiego i łatwego etykietowania i znajdowania procedur. Aby uzyskać więcej dostosowań, aktualizacja zapewnia również możliwość precyzyjnego rejestrowania typów zestawów, które wykonujesz, takich jak zestaw rozgrzewkowy, zestaw upuszczania, zwykły zestaw itp.

Rekordy osobiste, synchronizacja ekranu, Chmura rodzinna i nie tylko

Kolejne świetne dodatki obejmują ekran Rekordów osobistych, a także funkcję synchronizacji ekranu, która sprawia, że niezależna aplikacja Apple Watch synchronizuje się z ekranem iPhone’a na wypadek, gdybyś chciał z nich korzystać jednocześnie. Dostępna jest również opcja Chmury rodzinnej dla SmartGym Premium, nowy miesięczny widok historii i widżet Mission Control, aby łatwo śledzić trendy i postępy w treningu.

SmartGym 6 to bezpłatna aplikacja, którą można pobrać na iPhone’a, iPada, Apple Watch i Maca ze sklepu App Store z zakupami w aplikacji dla planu Premium.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: