PCalc z aktualizacją

Potężny i popularny zaawansowany kalkulator PCalc otrzymał cenną aktualizację. Aktualizacja jest dostępna zarówno dla iOS jak i macOS. Update wprowadza możliwość wywoływania przez funkcje użytkownika i konwersje innych funkcji, możliwość odwoływania się do stałych w funkcjach użytkownika i konwersjach oraz wiele więcej.

PCalc: aktualizacja do wersji 4.10.6

Wraz z większymi możliwościami funkcji użytkownika, konwersji i stałych, aktualizacja PCalc zawiera opcję, aby wyświetlacz migał „jeśli jest aktualizowany identyczną wartością”. Teraz mamy opis o pozwoleniu „Pozwól w tle” na macOS 13, jeśli widget paska menu nie otwiera się.

Aktualizacja zawiera również kilka poprawek błędów dotyczących funkcji edycji i konwersji oraz brakujących przycisków w edytorze układu.

PCalc to bogaty w funkcje i świetny dla programistów, inżynierów, naukowców, studentów lub każdego, kto szuka potężnego i konfigurowalnego kalkulatora z wieloliniowym wyświetlaczem.

Dotychczasowi użytkownicy mogą teraz dokonać bezpłatnej aktualizacji do najnowszej wersji. Dla nowych użytkowników PCalc jest dostępny jako jednorazowy zakup za 59,99 zł.

Pełna informacja o wydaniu PCalc 4.10.6:

  • Funkcje użytkownika i konwersje mogą teraz wywoływać inne funkcje i konwersje. W granicach rozsądku! Nie popadajmy w zbytnią rekurencyjność.
  • Można teraz odwoływać się do stałych w funkcjach użytkownika i konwersjach.
  • Dodano opcję mrugania wyświetlacza, jeśli zostanie on zaktualizowany o identyczną wartość.
  • Dodano wyjaśnienie dotyczące uprawnienia „Pozwól w tle” na macOS 13, jeśli widżet paska menu nie otworzy się.
  • Naprawiono problem z edycją funkcji użytkownika i konwersji.
  • Naprawiono problem z brakującymi przyciskami w edytorze układu.
  • Naprawiono problem z komunikacją z aplikacją „About by PCalc”.

PCalc jest dostępny w App Store dla macOS i iOS.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: