Face ID pod ekranem iPhone’a opóźnione

Dzisiaj pisałem już o tym, że Apple prawdopodobnie kontynuuje prace na Touch ID umieszczonym pod wyświetlaczem. Widać dzisiejszy dzień jest przeznaczony na różne tematy związane z wyświetlaczem, ponieważ druga informacja dotyczy Face ID umieszczonym pod wyświetlaczem iPhone’a.

Analityk wyświetlaczy Ross Young mówi, że iPhone 15 Pro nie dostanie pod wyświetlaczem Face ID z powodu problemów technicznych, a pojawi się najwcześniej w iPhone 17 Pro.

Odkąd iPhone X wprowadził notcha, aby pomieścić swój system Face ID, pojawiły się plotki, że Apple uda się ukryć technologię biometryczną pod ekranem. Te plotki obwieszczały nową technologię w iPhonie 15 Pro, chociaż większość głosów opowiadała się za iPhonem 16 Pro w roku 2024.

Ross Young twierdzi, że możemy mieć szczęście, jeśli zobaczymy tą technologię przed iPhone’em 17 Pro. Face ID pod panelem jest przesunięte do 2025 r. lub nawet później ze względu na problemy z czujnikami.

Tak więc, dokładnie tak jak w przypadku Touch ID, tak i Face ID pod wyświetlaczem stanowi dla Apple wyzwanie na parę ładnych lat.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: