iPhone 14 Pro Max bohaterem Super Bowl

Na przestrzeni lat aparat iPhone’a uległ tak drastycznej poprawie, że porównuje się go do „pełnoprawnych“ aparatów fotograficznych Nikona czy Canona. iPhone 14 Pro Max stał się w ostatnim czasie elementem wyposażenia fotografów. Nawet profesjonalni fotografowie korzystają ze sprzętu Apple’a w sytuacjach, w których wcześniej użyliby dedykowanego aparatu. Tak było w przypadku pewnego profesjonalnego fotografa, który rozmawiał z SI Showcase o fotografowaniu tegorocznego Super Bowl za pomocą iPhone’a 14 Pro Max.

iPhone 14 Pro Max jako podstawowy aparat fotograficzny

Serwisowi SI Showcase profesjonalny fotograf Kevin Mazur zaoferował parę wskazówek na temat „jak złapał doskonałe chwile“ na Super Bowl LVII. Fotograf posunął się nawet do stwierdzenia, że iPhone 14 Pro Max to jak „posiadanie profesjonalnego aparatu w dłoni“.

Mazur podkreśla, jak ważne jest poznanie różnych programów i ustawień, które Apple oferuje w aparacie iPhone’a 14 Pro Max. Jak sam twierdzi: dopracowanie tych ustawień może być „różnicą między dobrym zdjęciem a świetnym”.

„Możesz wziąć go do ręki i od razu zacząć fotografować, ale myślę, że ważne jest, aby nauczyć się wszystkich różnych ustawień i bawić się nimi. Upewnienie się, że używasz właściwych ustawień to różnica między dobrym a świetnym zdjęciem.” ( Kevin Mazur )

Mazur przyznaje, że trzy różne obiektywy w iPhonie 14 Pro Max oferują dodatkową wszechstronność podczas fotografowania:

Korzystanie z różnych obiektywów zmiennoogniskowych jest kluczowe, a stukanie w liczby tuż nad spustem migawki sprawia, że przełączanie się między nimi jest naprawdę łatwe. Ułatwia to fotografowanie jedną ręką.

Jeśli chcesz zobaczyć rezultaty próby sfotografowania Super Bowl przez Mazura za pomocą iPhone’a 14 Pro Max, odwiedź stronę SI Showcase, gdzie znajdziesz pełną galerię zdjęć.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: