Apple Arcade: premiery w lutym

Co piątek w Apple Arcade pojawiają się nowe tytuły. Również w lutym na graczy czeka kilka nowości. Oto premiery przewidziane na miesiąc luty:

Castle Crumble

Gra miała swoją premierę wczoraj. Celem gry jest zburzenie zamków. Dzięki potężnym wybuchom i mistycznym zaklęciom rozbijasz forty starożytnych, średniowiecznych, azteckich i wielu innych epok i imperiów. Możesz zostać bohaterem w odległych krainach fantasy. Premiera gry odbędzie się 3 lutego 2023 roku.

GP Riptide: Renegade+

Jako kierowca hydrojetu, który został zdradzony i wyrzucony z ligi Riptide GP, gracz musi teraz nielegalnie ścigać się po miejskich drogach wodnych, zalanych ruinach i walących się halach fabrycznych, aby przywrócić swoją reputację i tytuł. Dzięki emocjonującym torom wyścigowym pełnym skrótów, sekretów i interaktywnych przeszkód, Riptide GP: Renegade+ to gra wyścigowa akcji dla nowej generacji. Premiera gry na już 10 lutego 2023 roku.

Farmside

Jest to symulacja rolnictwa, która oferuje mnóstwo opcji dostosowywania, aby stworzyć farmę swoich marzeń. Farmside to pierwsza gra Team17 USA po przejęciu w zeszłym roku indie mobilnego wydawcy gier The Label. Premiera gry będzie miała miejsce 17 lutego 2023.

Lifeline+

Ostatni pozycja na luty to Lieferline+. Gracz może oczekiwać, że wraz z Taylorem zagubią się w kosmosie i wspólnie będą nawigować po śmiertelnie niebezpiecznym świecie Lifeline. Premiera gry na Apple Arcade odbędzie się 23 lutego 2023.

Warto śledzić to co dzieje się na Apple Arcade, ponieważ oprócz nowych gier, pojawiają się również aktualizacje do już opublikowanych. Apple Arcade jest częścią subskrypcji Apple One.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply