Documents z dużą aktualizacją

Documents z Readdle to proste rozwiązanie do przeglądania, słuchania, edycji i przechowywania wszelkiego rodzaju dokumentów. Teraz popularna aplikacja do zarządzania plikami otrzymała dużą aktualizację.

Documents otrzymuje aktualizację 8.3.0

Aplikacja Dokumenty, pieszczotliwie określana przez swoich wynalazców jako „Super App”, oferuje możliwość łatwego używania i przetwarzania plików w prawie wszystkich formatach na iPhonie lub iPadzie. Niezależnie od tego, czy chodzi o oglądanie filmów, czytanie książek czy edycję plików PDF – wszystko jest możliwe dzięki Dokumentom. Zespół programistów Readdle wyposażył teraz Documents w wersji 8.3.0 w następujące nowe funkcje:

  • W przypadku obrazów oferowane są tylko akcje „Pokaż i zaznacz zdjęcia i grafikę” lub „Konwertuj na PDF”
  • W przypadku plików PDF istnieją teraz tylko możliwości: podpisuj, edytuj, dodawaj adnotacje i scalaj
  • W przypadku muzyki i filmów nadal istnieje możliwość odtwarzania plików, ponadto filmy można konwertować na mp3 i edytować metadane.

Funkcja “Udostępnij” może być używana do przenoszenia plików z jednego miejsca do drugiego na iOS. Dokumenty 8.3.0 umożliwiają teraz nie tylko kopiowanie plików z innych aplikacji, ale także korzystanie z innych umiejętności Dokumentów w ramach tej funkcji udostępniania. Na przykład ścieżki mp3 można wyodrębnić bezpośrednio z filmów, odtwarzać dźwięk lub edytować plik PDF.

Documents można pobrać w App Store.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: