Evernote umożliwia teraz dostęp offline

Evernote to jedna z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania notatkami i zadaniami. W tym tygodniu twórcy programu ogłosili nową funkcję o nazwie “Notatki offline”. Jak sama nazwa wskazuje, użytkownicy będą teraz mogli pobierać swoje notatki ze wszystkimi treściami, aby uzyskać do nich dostęp w aplikacji mobilnej Evernote, gdy nie będzie dostępnej sieci Wi-Fi ani połączenia komórkowego.

Evernote: notatki dostępne offline

Według Evernote, nowa funkcja sprawia, że przeglądanie myśli, pomysłów i projektów jest “łatwiejsze niż kiedykolwiek”, gdy możesz je przeglądać również offline. Wcześniej Evernote zapisywał tylko niewielką ilość danych o każdej notatce, która była przechowywana w tymczasowej pamięci podręcznej.

Dzięki tej nowej funkcji użytkownicy mogą wybrać, które notatki chcą pobrać, aby uzyskać do nich dostęp offline, a aplikacja Evernote zapewni im dostęp do wszystkich treści. Aplikacja ma opcje pobierania pojedynczych notatek lub całych notatników do przeglądania i edytowania w trybie offline.

“Wraz z wprowadzeniem Notatek offline użytkownicy z dowolną płatną subskrypcją Evernote mogą uzyskać dostęp do swoich najważniejszych notatek offline na urządzeniach mobilnych. Ta funkcja pozwala użytkownikom upewnić się, że potrzebne informacje są zawsze dostępne na ich urządzeniu mobilnym, nawet gdy Wi-Fi nie jest – bez konieczności pobierania całego notebooka.”

Aby udostępnić notatkę offline, wystarczy przesunąć palcem w lewo na liście notatek, a następnie dotknąć zielonego przycisku pobierania. Na pasku bocznym aplikacji znajduje się również nowa zakładka „Offline”, która pozwala ludziom łatwo filtrować tylko pobrane treści w jednym miejscu. Należy jednak pamiętać, że ta funkcja wymaga płatnej subskrypcji Evernote.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply