Nanoleaf prezentuje Lines Squared z HomeKit

Nanoleaf Lines to inteligentne, lekkie, 26-centymetrowe paski świetlne LED, które można łączyć modułowo. Możliwy jest montaż na ścianie i suficie. Poszczególne paski świetlne można zatem łączyć pod kątem 60 stopni, tworząc różne układy i geometryczne kształty oraz promieniować z tyłu ściany. Jak sama nazwa wskazuje, nowy kwadratowy model oferuje teraz możliwość umieszczenia taśm LED pod kątem 90 stopni.

Różnica tkwi w złączu. Same taśmy LED nie zmieniły się w porównaniu z poprzednimi liniami. Identyczne są również kontroler i zasilacz. W związku z tym nowe Nanoleaf Lines Squared również korzystają z zapowiedzianej aktualizacji oprogramowania układowego do wersji 7.1., która ma na celu zmniejszenie zużycia energii.

Nanoleaf Lines Squared można szybko i łatwo zintegrować z aplikacją Dom od Apple. Szczególnie praktyczne dla wszystkich opraw Nanoleaf, animowane sceny świetlne z aplikacji Nanoleaf są również udostępniane w HomeKit. W ten sposób możliwe jest również rozpoczęcie takiej sceny świetlnej przez Siri i jej automatyzację.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply