Apple publikuje iOS 16.1.2

Apple wydało wczoraj iOS 16.1.2, kolejną drobną aktualizację dotyczącą poprawek błędów, która pojawia się tydzień po wydaniu iOS 16.1.1.

Zgodnie z informacjami o wydaniu nowej wersji, aktualizacja iOS 16.1.2 wprowadza lepszą kompatybilność z operatorami sieci komórkowych wraz z optymalizacją wykrywania awarii w modelach iPhone 14 i iPhone 14 Pro. Pełne informacje o wydaniu Apple znajdują się poniżej:

“Ta aktualizacja zawiera ważne aktualizacje zabezpieczeń i następujące ulepszenia dla Twojego iPhone’a:

  • Poprawiona kompatybilność z operatorami bezprzewodowymi
  • Optymalizacje wykrywania wypadków w modelach iPhone 14 i iPhone 14 Pro

Aby uzyskać informacje na temat zawartości związanej z zabezpieczeniami w aktualizacjach oprogramowania Apple, odwiedź tę stronę internetową:

https://support.apple.com/pl-pl/HT201222

Optymalizacja wykrywania awarii może obejmować ulepszenia, aby uniemożliwić modelom iPhone’a 14 dzwonienie do służb ratunkowych, gdy użytkownicy korzystają z rollercoasterów i innych intensywnych przejażdżek. Pojawiło się wiele doniesień o przypadkowych aktywacjach wykrywania awarii.

Jednak niezmiennie czekamy na połowę grudnia, kiedy to ma ujrzeć światło dzienne iOS 16.2. Ta wersja systemu wprowadzi aplikację Freeform, nową architekturę aplikacji Home i inne funkcje.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: