Mondo a Apple TV+

Firma Mondo ogłosiła przygotowanie ekskluzywnej winylowej ścieżki dźwiękowej dla pierwszego sezonu serialu Apple TV+ „Rozdzielenie”. Istnieją dwie wersje winylu z różnymi grafikami, opakowaniami i towarami. Oba warianty trafią do sprzedaży w połowie tego tygodnia.

Apple TV+ zapewnia „Rozdzieleniu” winyle

Pierwsza wersja winylowa nazywa się “Innie Edition”. Jest oferowana w cenie 60 dolarów i zawiera ścieżkę dźwiękową do pierwszego sezonu Theodore Shapiro oraz grafikę Grega Rutha. Całość jest ograniczona do 5000 sztuk i wytłoczona na czarnym winylu. Ponadto Innie Edition zawiera kartę Music Dance Experience, kartę bezpieczeństwa płyt, arkusz bingo Eagan, cztery karty postaci, ukrytą mapę oddzielonej podłogi i torbę dyskotekową Lumon.

Druga wersja nosi nazwę „Outie Edition”, kosztuje 35 dolarów i reprezentuje wersję odchudzoną bez dodatkowych towarów i jest prasowana na białym winylu. W zestawie znajduje się ścieżka dźwiękowa do pierwszego sezonu Theodore Shapiro oraz grafika Grega Rutha. Obie wersje ścieżki dźwiękowej pierwszego sezonu Severance będą dostępne w sprzedaży na stronie sklepu płytowego Wednesday Mondo.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: