Fantastical 50% taniej

Zarówno na iOS, jak i macOS używam kalendarza Fantastical. Myślę, że kalendarz jest po prostu idealny: podoba mi się układ, obsługa i liczne funkcje. Obsługuje naturalny język i posiada wiele dodatkowych funkcji. Ostatnio został zintegrowany z pogodą. Można również dodać gotowe kalendarze, które nas interesują. Możliwe jest dołączenie do swojego kalendarza cały plan rozgrywek Bundesligi czy LaLigi. Oczywiście nie muszą to być tylko sportowe kalendarze. Są również kalendarze imienin, czy dni wolnych w danym kraju ze względu na święta państwowe lub religijne.

Jednak wszystko co dobre, dużo kosztuje. Tak jest i w tym przypadku. Bez abonamentu zakres funkcji jest ograniczony, a ceny kalendarza są spore. Ja parę lat temu zdecydowałem się na kupno tego kalendarza, zarówno na macOS jak i iOS.

Jednak w Czarny Piątek można zaoszczędzić 50 proc. Oto oferta producenta Flexibits:

  • Indywidualne: 1 rok Fantastical & Cardhop za 21,96 euro zamiast 44 euro
  • Rodzina: 1 rok Fantastical & Cardhop za 35,04 euro zamiast 70 euro
  • Oferty dostępne tylko za pośrednictwem strony internetowej, tylko dla nowych klientów
  • ważne do 30. Listopad 2022 r

Przegląd wszystkich funkcji Fantastical i Cardhop (aplikacja do obsługi kontaktów) można znaleźć na tej stronie. Po zakończeniu pierwszego roku subskrypcja zostanie odnowiona po normalnej cenie, ale możesz ją anulować.

macpretorians

Źródło: flexibits

Leave a Reply