Apple Music beta wprowadza popularną funkcję

Apple wprowadza pewne zmiany w aplikacji internetowej dla Apple Music w formie beta. Po raz pierwszy Apple Music w sieci obsługuje teraz popularną funkcję tekstu zsynchronizowanego w czasie, która po raz pierwszy została uruchomiona na iPhonie i iPadzie w 2019 roku, a następnie na komputerze Mac w 2020 roku. Teraz możesz korzystać z tej funkcji z dowolnego miejsca, bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Gdy masz utwór odtwarzany w Apple Music, po prostu poszukaj małej ikony dymka na lewym górnym pasku narzędzi, tuż obok zdjęcia profilowego. Po aktywacji tej funkcji istnieje również opcja przejścia na pełny ekran, dając ci tekst na żywo obok dużego obrazu okładki albumu i elementów sterujących odtwarzaniem utworu.

Dzięki tej zmianie na Apple Music, w Internecie możesz teraz korzystać z funkcji zsynchronizowanych tekstów tekstowych z przeglądarki internetowej na dowolnym komputerze. W tej chwili funkcja jest dostępna tylko w wersji beta aplikacji internetowej Apple Music, do której można uzyskać dostęp tutaj. Apple testuje nowe funkcje w wersji beta witryny Apple Music, zanim szeroko udostępni je wszystkim.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: