Wyniki sportowe na żywo na iOS 16.1 również w Dynamic Island

Na początku tego miesiąca Apple ogłosiło, że nadchodząca aktualizacja do iOS 16.1 odblokuje nową funkcję o nazwie Live Activities. Dzięki temu użytkownicy iPhone’a otrzymują w czasie rzeczywistym informacje o wydarzeniach sportowych bezpośrednio na ekranie blokady. W iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max zajęcia na żywo są również zintegrowane bezpośrednio z Dynamic Island.

iOS 16.1 wprowadza wyniki sportowe na żywo w Dynamic Island

Dynamic Island będzie mogła wyświetlać wynik w czasie rzeczywistym w przyszłości. Jeśli dotkniesz i przytrzymasz Dynamic Island, powiększy się ona i zawiera więcej informacji (w tym czas gry i strzelców bramek). Jeśli iPhone 14 Pro jest zablokowany, wyniki są wyświetlane w widgecie na ekranie blokady. Na wszystkich innych urządzeniach bez Dynamic Island aktywności na żywo są wyświetlane wyłącznie w widgecie na ekranie blokady.

Aby móc przetestować funkcję, użytkownicy, którzy już korzystają z wersji beta iOS 16.1, otwierają aplikację Apple TV i śledzą tam wspierane wydarzenie sportowe. W momencie premiery, według Apple, funkcja jest dostępna dla gier MLB dla użytkowników w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Meksyku, Japonii i Korei Południowej, a także dla gier NBA i Premier League dla użytkowników w USA i Kanadzie. Funkcję tę prawdopodobnie w przyszłości rozszerzy się na inne ligi sportowe.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Jedna myśl na temat “Wyniki sportowe na żywo na iOS 16.1 również w Dynamic Island

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: