Gurman: iOS 16 gotowy, macOS Ventura i iPadOS 16 w październiku

Jak donosi Mark Gurman z Bloomberg, w swoim biuletynie Power On, nadchodzący system operacyjny dla iPhone’a, iOS 16 jest przygotowany do publicznego wydania, ponieważ inżynierowie zakończyli prace nad nim w zeszłym tygodniu.
Mark Gurman pisze w dzisiejszym biuletynie:

Aktualizacja iOS 16.0, nad którą inżynierowie Apple zakończyli prace w zeszłym tygodniu, ma zostać uruchomiona we wrześniu wraz z watchOS 9. Te aktualizacje będą odpowiadać nowemu sprzętowi. Z drugiej strony, aktualizacje macOS Ventura i iPadOS są teraz zaplanowane na październik (po opóźnieniach związanych z Stage Managerem w oprogramowaniu iPada), aby dopasować się do nowej oferty sprzętu.

Po wprowadzeniu serii iPhone’a 14 i nowych modeli Apple Watch, Apple ogłosi również, kiedy wyda iOS 16, watchOS 9 i tvOS 16 – ten ostatni nie widział większych ulepszeń w tym cyklu beta.
Natomiast macOS Ventura i iPadOS 16 zostaną wydane miesiąc później, kiedy Apple ma ogłosić nowe komputery Mac i iPady. Będzie to idealny czas dla Apple, po raz kolejny, aby zająć się funkcjami Stage Managera.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: