Duże problemy z aplikacją Twitter na Maca

Aplikacja Twitter dla Maca ciągle zawiesza się lub się nie otwiera podczas uruchamiania. Problem występuje od wczorajszego popołudnia i niestety również mnie dosięgnął. Co ciekawe, u mnie problem dotyczy tylko Maca Studio. Na MacBooku Air wszystko działa jak powinno.

Twitter dla Maca zawiesza się po uruchomieniu

Na ten temat zaczęło pojawiać się wiele doniesień na Twitterze, a 9to5Mac również potwierdziło te problemy. Możesz przetestować problem dla siebie, próbując otworzyć aplikację Twitter dla komputerów Mac. Najprawdopodniej aplikacja natychmiast się zawiesi, zanim pojawi się okno.


W rzeczywistości aplikacja nawet po cichu zawiesza się w tle u użytkowników, którzy mieli ją otwartą, zanim zaczęły się rozprzestrzeniać awarie. Wydaje się, że ten problem nie jest związany z aktualizacją oprogramowania Apple, ponieważ dotyczy użytkowników w wielu wersjach systemu macOS, w tym najnowszej wersji beta systemu macOS Ventura.
Na razie nie ma stałego rozwiązania tego problemu. Rozwiązanie będzie prawdopodobnie polegało na tym, że Twitter dokona jakiejś aktualizacji po stronie serwera. Z drugiej strony tak jak napisałem wyżej, Twitter na moim MacBooku Air działa bez zarzutu. Mało tego, na Macu Studio, gdzie nie mogę otworzyć Twittera, aplikacja firmy trzeciej Tweetbot również działa bez żadnych usterek.
W międzyczasie niektórzy użytkownicy zgłosili, że usunięcie aplikacji i ponowna instalacja rozwiąże problem. W moim przypadku nie daje to żadnej poprawy.

Może ma to związek z możliwym przejęciem kont na Twitterze?
Pozostaje tylko czekać, aż Twitter upora się z awarią.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “Duże problemy z aplikacją Twitter na Maca

Leave a Reply