Awaria Twittera na wszystkich systemach

Jeśli masz problemy z dostępem do Twittera dziś po południu, nie jesteś sam. Wygląda na to, że usługa ponownie cierpi z powodu awarii, która dotknęła wielu użytkowników Twittera na iPhonie, Macu i w formie webowej. Obecnie nic nie wiadomo na temat przyczyny czy rozwiązania.

Ponowna awaria Twittera w krótkim czasie

Niedawno Twitter borykał się z awarią, którą w końcu rozwiązał poprzez aktualizację aplikacji.
Wygląda na to, że obecna awaria na Twitterze rozpoczęła się krótko po godzinie 14:00. Dotknięci użytkownicy nie są w stanie załadować wersji internetowej lub aplikacji Twittera, niezależnie od tego, czy korzystają z systemu iOS, macOS czy Android. W niektórych przypadkach Twitter załaduje się po kilku minutach, ale obrazy nie będą się pojawiać, a tweety mają często wiele godzin. Nie można również załadować żadnych informacji o zaangażowaniu dla tych tweetów. Timeline nie działa.
Twitter potwierdził w międzyczasie awarię, mówiąc:

“Twitter może nie ładować się dla niektórych z was – pracujemy nad poprawką, dzięki której jak najszybciej wrócicie do osi czasu.”

Czy częste awarie mają coś wspólnego z wieloma nowymi funkcjami, jakie testuje Twitter? Nie wiadomo. Faktem jest, że to usługa, która ma w ostatnim czasie najwięcej awarii.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: