LumaFusion z aktualizacją

LumaFusion to najlepsza profesjonalna aplikacja do edycji wideo i efektów dla każdego. Jeśli nie jesteś jeszcze „profesjonalny użytkownikiem”, zespół pracujący nad aplikacją udostępni samouczki wideo, światowej klasy bezpłatne wsparcie i niesamowita społeczność entuzjastów wideo i profesjonalistów na forach, pomogą Ci się stać profesjonalistą.

LumaFusion jest produkowany przez oryginalnych twórców wielokrotnie nagradzanej aplikacji Pinnacle Studio i tym razem stworzyli najpotężniejsze narzędzie do mobilnej edycji wideo w historii.

LumaFusion w wersji 3.1

LumaFusion w końcu wprowadza niektóre ze swoich najbardziej pożądanych funkcji w wersji 3.1, rozszerzając możliwości efektów; usprawniając profesjonalny przepływ pracy kolorów o lunety. Lunety działają w czasie rzeczywistym, co oznacza, że mogą pokazywać histogramy, przebiegi i wektoroskopy w czasie rzeczywistym oraz w konfigurowalnych panelach na iPadzie lub iPhonie.

W aktualizacji 3.1 LumaFusion rozszerza również przepływ pracy nad efektami o możliwość dodawania wielu efektów do dowolnego klipu jednocześnie. Ta nowa funkcja usprawnia i przyspiesza przepływ pracy twórców, dając im jednocześnie swobodę twórczą w szybkim dodawaniu charakterystycznego wyglądu do ich treści.

LumaFusion 3.1 wprowadza również takie usprawnienia jak:

  • Możliwość zmiany kolejności efektów dźwiękowych w celu pełnej kontroli nad regulacjami dźwięku;
  • Automatyczne zarządzanie kopiami zapasowymi projektu przechowuje teraz bieżące kopie zapasowe, plus jedna dziennie przez ostatnie 30 dni i raz w miesiącu przez poprzednie miesiące;
  • Nowa funkcja Importuj i przywracaj w Project Managerze ułatwia znajdowanie i przywracanie automatycznych kopii zapasowych projektów;
  • Wykorzystuje nowe, sklasyfikowane i przeszukiwalne skróty klawiaturowe dostępne w iOS 15.

LumaFusion jest dostępny dla iPada i Phone’a w App Store w cenie 139,99 zł.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: