Aktualizacja OmniFocus 3

OmniFocus 3 to popularna aplikacja zadaniowa na iPhone’a, iPada i Maca, która pomaga nam się odnaleźć w naszym codziennym zabieganym życiu. Program ten otrzymał w poniedziałek dużą aktualizację, która ułatwia korzystanie osobom z ograniczeniami ruchowymi. To dlatego, że aplikacja w pełni obsługuje teraz funkcję Voice Control na iOS i macOS.

OmniFocus 3.13 z najnowszą aktualizacją

Voice Control to funkcja ułatwień dostępu wprowadzona w iOS 13 i macOS Catalina, która daje użytkownikom pełną kontrolę nad urządzeniem za pomocą poleceń głosowych. Rozpoznaje wszelkiego rodzaju polecenia, takie jak „przesuń palcem w dół”, „długie naciśnięcie”, a nawet „zablokuj ekran”. Oczywiście programiści mogą skorzystać z tych funkcji, aby poprawić obsługę dostępności w swoich aplikacjach i to właśnie Omni Group zrobiła z OmniFocus 3.13.

Jak opisano, aplikacja ma teraz specjalne polecenia dla użytkowników z włączoną kontrolą głosową. Możesz wybrać konkretny element, zmienić jego ustawienia, poprosić o podsumowanie zadań dnia, a nawet oznaczyć zadanie jako ukończone za pomocą poleceń głosowych.

OmniFocus jest dostępny w App Store dla macOS i iOS z 14-dniowym darmowym okresem próbnym. Następnie aplikacja wymaga subskrypcji w wysokości 9,99 USD miesięcznie dostępnej jako zakup w aplikacji.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply