Pixelmator Pro z 50% zniżki

Popularna aplikacja na macOS – Pixelmator Pro jest teraz oferowana po obniżonej cenie w Mac App Store. Obecnie aplikację można kupić za jedyne 94,99 zł euro. Odpowiada to ogromnej zniżce w wysokości ok 50 procent.

Pixelmator Pro z aktualizacją 2.4.3

Pixelmator Pro nie trzeba reklamować. Program od dłuższego czasu próbuje stawić opór na rynku aplikacji PhotoShop. I zyskał już wielu swoich zwolenników. Niestety, jak to często się zdarza, dobry program ma również swoją cenę. Jednak teraz wynosi ona naprawdę niewiele. Obniżka o 50% i koszt końcowy za Pixelmator Pro poniżej 100 zł, to naprawdę gratka dla zapalonych fotografów amatorów.

Niedawno wydana został aktualizacja do wersji 2.4.3. Wraz z aktualizacją dostępna jest między innymi zupełnie nowa przeglądarka zdjęć i kilka ekscytujących ulepszeń przepływu pracy, a także zwykłe poprawki błędów.

Pixelmator Pro oferuje również prawie wszystko, co dobre narzędzie do edycji obrazu musi być w stanie zrobić. Niezależnie od tego, czy pracujesz z filtrami, czy wieloma warstwami, czy chcesz przyciąć określone sekcje obrazu – z Pixelmator Pro nie powinno to stanowić problemu.

Pixelmator Pro można pobrać i zainstalować począwszy od macOS 10.15 i wymaga co najmniej 437 MB wolnego miejsca na komputerze Mac. Aplikacja jest dostępna w App Store.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply