Nowe grupy WhatsApp dostępne dla wszystkich

W zeszłym miesiącu informowaliśmy o możliwości dodania do 512 osób do grup w becie WhatsApp na iOS, Androida i komputery. Funkcja została udostępniona tylko ograniczonej liczbie beta testerów. Jednak teraz WhatsApp w końcu wprowadza tę funkcję dla wszystkich użytkowników najnowszych wersji aplikacji.

WhatsApp – 512 osób w grupie

Funkcja pozwala na dodanie 512 osób do grupy WhatsApp. Jak donosi WABetaInfo, użytkownicy iOS będą potrzebować WhatsApp 22.12.0.73 i nowszych, podczas gdy użytkownicy Androida będą musieli użyć 2.22.13.10 i nowszych, aby uzyskać aktualizację. Funkcja jest nadal wdrażana, więc może minąć trochę czasu, zanim wszyscy będą mieli przyjemność skorzystać z niej. Można to szybko sprawdzić. Po prostu załóż nową grupę, w procesie WhatsApp pokazuje, że możesz zaprosić 512 uczestników.

WhatsApp pracuje obecnie nad umożliwieniem opuszczenia grupy “po cichu”. Kiedy ktoś opuszcza czat grupowy, WhatsApp zwykle ogłasza to całej grupie, co sprawia, że proces opuszczania jest bardzo publiczny. W tej chwili nie można niepozornie opuścić grupy, ale WhatsApp zdał sobie sprawę, że przyjemniej jest sprawić, by wyjście było mniej zauważalne. Aby poprawić sytuację, funkcja beta odkryta również przez WABetainfo pozwala użytkownikom opuścić czat grupowy w taki sposób, że tylko administratorzy grupy są powiadamiani. Kiedy ta funkcja będzie dostępna dla wszystkich, nie jest jeszcze znana.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply