Evernote: Aktualizacja aplikacji przenosi widżety na ekran główny

Aplikacja do notatek Evernote jest ważnym pomocnikiem w wielu domach do tworzenia codziennych notatek. Jesienią 2020 roku zespół programistów Evernote uruchomił fundamentalne przepisanie popularnej aplikacji na iOS, iPadOS i macOS, której ewolucja wciąż trwa. Nowe funkcje, ulepszone opcje wyświetlania i poprawki błędów są stale wydawane, aby ułatwić korzystanie z Evernote.

Evernote 10.34

Aplikacja pomaga organizować projekty, umożliwiając tworzenie notatek z łączami, listami kontrolnymi, tabelami, załącznikami i nagraniami audio. Możliwe jest również przeglądanie odręcznych notatek, a także osadzanie zdjęć i konfigurowanie przypomnień. Dzięki licznym rozszerzeniom aplikacji innych firm możesz tworzyć kopie zapasowe i udostępniać niesamowitą ilość treści w Evernote, w tym wspomniane już artykuły internetowe lub dokumenty. Szablony do określonych celów, skróty Siri, synchronizacja iCloud i tryb ciemny są również na pokładzie.

Zespół Evernote wydał kolejną aktualizację w niemieckim App Store, która przynosi ze sobą długo oczekiwaną innowację: widżety na ekran główny. Są one dostępne w trzech różnych wariantach. Dziennik zmian Evernote dla wersji 10.34 w App Store pisze:

“Dobra wiadomość dla użytkowników iOS: widżety Evernote są teraz tutaj, aby przyspieszyć codzienną rutynę! Dodaj je do ekranu głównego urządzenia, aby szybko zobaczyć notatki i wchodzić z nimi w interakcje. Wybierz jeden z trzech różnych typów w zależności od tego, jak korzystasz z Evernote – lub po prostu dodaj wszystkie trzy, aby śledzić swój dzień. „

Zespół programistów pokazuje integrację widżetów w małym filmie na YouTube.

Aktualizacja do wersji 10.34 z Evernote jest teraz dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników w App Store.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply