Apple TV+ publikuje oficjalny zwiastun filmu „Czarny ptak”

Apple TV+ ogłosiło światową premierę kolejnego swojego filmu na 8 lipca 2022 roku. Chodzi o film „Czarny ptak” („Black Bird”) Aby wprowadzić Cię w nastrój, Apple opublikowało oficjalny zwiastun.

„Czarny ptak” – fabuła

„Czarny ptak” to mroczny, trzymający w napięciu thriller psychologiczny opracowany przez uznanego autora bestsellerów Dennisa Lehane’a i wyprodukowany jako producent wykonawczy. Sześcioodcinkowy serial rozpocznie się na całym świecie, a pierwsze dwa odcinki będą dostępne w piątek, 8 lipca 2022 roku na Apple TV+.

Kiedy bohater futbolu w szkole średniej i syn odznaczonego policjanta Jimmy’ego Keene (Taron Egerton) zostaje skazany na dziesięć lat więzienia o zaostrzonym rygorze, ma do wyboru życie: albo dostanie się do więzienia o zaostrzonym rygorze dla przestępcy chorego psychicznie i zaprzyjaźni się z domniemanym seryjnym mordercą Larrym Hallem (Paul Walter Hauser) – albo pozostanie tam, gdzie jest i odsiedzi pełną karę bez perspektyw na zwolnienie warunkowe. Keene szybko zdaje sobie sprawę, że jego jedynym wyjściem jest uzyskanie spowiedzi od Halla i dowiedzenie się, gdzie pochowane są ciała kilku młodych dziewcząt, zanim jego apel zostanie dopuszczony. Ale czy domniemany morderca mówi prawdę? A może to tylko kolejna historia seryjnego kłamcy? Ta dramatyczna i wciągająca historia obala gatunek kryminalny, wykorzystując tych samych ludzi za kratkami, aby rozwiązać sprawę.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: