AirPods Pro 2 i AirPods Max w nowych kolorach jeszcze w tym roku

Apple ogłosi nową generację AirPods Pro w tym roku. Wszystko wskazuje na to, że Apple zaprezentuje nowe AirPods Pro 2 w samą porę na świąteczne prezenty, jesienią tego roku.

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Mark Gurman, znawca Apple, w weekend wydaje nowy biuletyn Power On. Między innymi mówi w nim o AirPodsach. Gurman przewiduje, że Apple ogłosi nowe AirPods Pro 2 jesienią tego roku. Nowe opcje kolorów dla AirPods Max są również powinny pojawić się na jesień.

W rzeczywistości AirPods Pro powoli się starzeją. Jesienią tego roku pierwsza generacja ma już trzy lata, więc Apple powinno planować aktualizację. Prognoza Gurmana dotycząca startu jesienią 2022 r. jest zgodna z ustaleniami analityka Ming Ch Kuo. Wskazał, że wprowadzenie na rynek nastąpi w drugiej połowie roku. Nowe AirPods Pro 2 mogą mieć bardziej kompaktową konstrukcję, która rezygnuje z trzpienia, w połączeniu z nowym etui ładującym, a także obsługą bezstratnego dźwięku.

Rzućmy okiem na AirPods Max. Gurman przewiduje dla nich nowe opcje kolorystyczne. Obecnie nie ma mowy o drugim pokoleniu. Nowe kolory jego słuchawek nie zaskoczyły. Specjalnie dla słuchawek Beats Apple regularnie oferuje nowe opcje kolorystyczne i edycje specjalne.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply