Apple planuje więcej treningów Fitness+ i usługi w stylu Instacart wraz z funkcjami płatności

Zmiany w usługach Apple mogą obejmować aktualizacje Apple Fitness + i Apple Pay, twierdzi raport, a firma bada również potencjalną usługę zamawiania artykułów spożywczych z naciskiem na odżywianie. Apple często wprowadza nowe oferty do swojej kolekcji usług, a także rozszerza funkcje istniejących produktów. Mówi się, że w przypadku przyszłych aktualizacji listy Apple bada kilka nowych kierunków.

Dwie usługi, o jakich się mówi, że Apple może zaoferować natychmiast, to zgodnie z biuletynem „Power On” Marka Gurmana dla Bloomberga, potencjalna subskrypcja sprzętu iPhone’a i program finansowania Apple Pay „kup teraz, zapłać później”. Gurman uważa, że może to pomóc w zakupie iPhone’a „na równi” z płaceniem za inne usługi subskrypcji Apple. Uważa się, że subskrypcje sprzętu są planowane na koniec 2022 r., ale mogą zostać przesunięte na 2023 r.

Trzeci sposób to potencjalny rywal Instacart, usługi zakupu artykułów spożywczych i posiłków oraz dostarczania ich klientom. Chociaż na rynku istnieje wiele firm oferujących takie usługi, wersja Apple może zaoferować nowy element: śledzenie odżywiania. Mówi się, że taka usługa mogłaby zintegrować się z aplikacją Zdrowie, dodając bezpośrednio dane żywieniowe. Może to dać nowy punkt danych dla platform śledzenia kondycji i dobrego samopoczucia Apple do wykorzystania w ocenie zdrowia użytkownika.

Kontynuując temat zdrowia, Apple może również wprowadzić nowe typy treningów Apple Fitness + w ramach iOS 16, choć nie mówi, jakie mogą być. W kwietniu Apple dodał do swoich istniejących treningów dla ciężarnych matek kolekcję treningów przeznaczonych do porodzie.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: