WhatsApp na iOS wprowadza długo oczekiwaną funkcję: Reakcje

Po miesiącach testów WhatsApp w końcu wprowadza długo oczekiwaną funkcję Reakcje. Dzięki temu użytkownicy iOS i Androida będą mogli reagować na wiadomość podobnie, jak na Instagramie.

Ważne jest, aby pamiętać, że reakcje zaczęły być wdrażane dzisiaj, co oznacza, że może upłynąć kilka dni, a nawet tygodni, zanim funkcja zacznie działać dla wszystkich użytkowników. Od teraz ludzie będą mogli reagować sześcioma różnymi emotikonami: kciukami w górę, czerwonym sercem, śmiejącą się twarzą, zaskoczoną twarzą, łzawą twarzą i rękami razem jako podziękowanie / modlitwa.

Podobnie jak na Instagramie, użytkownicy mogą zmienić swoje reakcje na inną, naciskając długo tę samą wiadomość i zmieniając emoji lub po prostu klikając ten sam, aby go usunąć. A oto pozostałe wskazówki dotyczące nowej funkcji:

 • Możesz dodać tylko jedną reakcję na wiadomość;
 • Reakcje na znikające wiadomości znikną, gdy wiadomość zniknie;
 • Nie można ukryć reakcji ani liczby reakcji;
 • Odbiorcy mogą zobaczyć Twoją reakcję przed jej usunięciem lub jeśli jej usunięcie nie powiodło się. Nie otrzymasz powiadomienia, jeśli usunięcie reakcji nie powiedzie się.

Mówi się, że WhatsApp pracuje nad możliwością dodania przez użytkownika dowolnych emoji jako reakcji.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

5 myśli na temat “WhatsApp na iOS wprowadza długo oczekiwaną funkcję: Reakcje

Dodaj własny

   1. To proponuję przeczytać jeszcze raz. Zaczyna się od słów: „ważne jest, żeby pamiętać, że Reakcje zaczęły być wdrażane dzisiaj …|”

   2. wdrażane sobie mogą być wewnątrz aplikacji stopniowo, ale ja pytam o aktualizację aplikacji w appstore a tam chyba wszyscy jednocześnie dostają aktualizację?

   3. W artykule nie ma nic o aktualizacji. Więc pewnie będzie stopniowo wprowadzana skoro jest napisane, że nie wszyscy na raz będą ją mieli. Można się domyślić, że aktualizacje będą włączane stopniowo (regionalnie). I nie rozumiem jak mogą być stopniowo wdrażane wewnątrz aplikacji. Mogą być stopniowo wdrażane jeśli chodzi o regiony.

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: