Aktualizacja Pestle dla iOS

Czym jest program Pestle? Pestle jest aplikacją kucharską importującą przepisy. Pojawiła się na początku tego roku i została opublikowana przez swojego twórcę Willego Bishopa. W ubiegłym tygodniu została zaktualizowana o nowe opcje, dzięki którym użytkownicy mogą po prostu dzielić się swoimi przepisami.

Pestle dla iOS

Dla tych, którzy nie są wtajemniczeni, tłumaczymy, że dzięki Pestle możecie zaimportować ze strony internetowej każdy przepis. Aplikacja posiada wspaniałą funkcję wspomagania SharPlay dla gotowania z innymi osobami, korzystając z Face ID i poleceń głosowych.

W swojej najnowszej aktualizacji (wersja 1.0.10) użytkownicy mogą dzielić się swoimi przepisami z innymi. Dodatkowo do opcji drukowania recepty, możecie zachować ją jako PDF, czysty tekst lub Markdown. Oczywiście możemy również podzielić się pierwotnym linkiem do przepisu. Aplikacja działa dosyć intuicyjnie, tak że musimy użyć właściwie tylko „udostępnienia arkusza”, aby zaimportować przepis. Zawiera on nie tylko tekst, ale również zdjęcia i nazwę przepisu.

Jeśli chcecie wypróbować aplikację, ściągnijcie ją po prostu z App Store.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “Aktualizacja Pestle dla iOS

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: