Pestle otrzymuje nową funkcję

Pestle jest zabawną i intuicyjną aplikacją, która pozwala tworzyć i zarządzać przepisami kulinarnymi na iPhonie i iPadzie. Tym razem aplikacja została zaktualizowana o nową funkcję o nazwie “Gospodarstwa domowe”, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo udostępniać swoją książkę kucharską innym.

Funkcja udostępniania w Pestle

Pestle został już zaktualizowany o opcje udostępniania kilka miesięcy temu, ale Households pozwala zrobić więcej. Zamiast udostępniać kopię przepisu, możesz teraz zaprosić znajomych i rodzinę, aby mogli uzyskać dostęp do Twoich przepisów bezpośrednio z aplikacji Pestle.

Dzielenie się przepisami z gospodarstwami domowymi jest dość proste. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację, a następnie dotknąć karty Ustawienia i wybrać menu Gospodarstwa domowe. Po nazwaniu gospodarstwa domowego aplikacja generuje link, który możesz wysłać innym osobom, aby mogły uzyskać dostęp do Twoich przepisów. Możesz zaprosić dowolną liczbę użytkowników, a aplikacja pozwala w dowolnym momencie przestać udostępniać przepisy.

Inne funkcje aktualizacji

Ale aktualizacja Pestle zawiera również inne ulepszenia. Na przykład użytkownicy mogą teraz edytować przepisy przed zaimportowaniem ich z witryny sieci Web. Istnieje również nowa funkcja eksperymentalna, która poprawia parsowanie przepisów z Internetu. Według Bishopa aplikacja jest teraz jeszcze szybsza, a także wprowadza ulepszenia do listy zakupów.

Pestle można pobrać z App Store.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: