Apple TV+ zapowiada 5 częściowy serial o dinozaurach

Jeszcze niedawno mówiło się, że usługa Apple TV+ nigdy nie dorówna Netflixowi czy HBO. Słychać było opinie, że Apple nie trafił ze swoją usługą, mimo takich filmów jak „See” czy „Ted Lasso”. Większość przewidywała, że Apple nie dotrwa z usługą do końca tego roku.

A potem przyszły takie seriale jak „Fundacja” oraz drugie sezony „Teda Lasso” czy „See”. Wydawało się, że Apple TV+ odbija się od dna. Zyskuje powoli coraz większe grono odbiorców. A potem przyszedł …. Oscar za film „CODA”.

Prehistoric Planet

Produkcje pokazywane w usłudze Apple to nie tylko thrillery, komedie czy obyczaj. To także filmy przyrodnicze. Jeśli ktoś nie widział serialu: „Mały świat” zachęcam do obejrzenia. Pięknie pokazana przyroda i do tego tak ciekawie, iż wciąga jak „Ostatnie dni Ptoleneusza Greya”.

Właśnie wyszła informacja, że Apple TV+ pokaże 5 odcinkową serię o dinozaurach „Prehistoric Planet”. Prace nad serialem trwają już od ok 3 lat i pochodzą ze studia BBC Studios Natural History Unit. Produkcją zajmuje się John Favreau.

Premiera 23 maja

„Prehistoric Planet” będzie miało swoją premierę 23 maja. Twórcy postarają się nam opowiedzieć historię ostatnich dni dinozaurów. Opowiadać będzie David Attenborough. Poniżej zapowiedzi tego niesamowicie zapowiadającego się serialu dokumentalnego.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

2 myśli na temat “Apple TV+ zapowiada 5 częściowy serial o dinozaurach

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: