Prototyp Apple Watch Ultra pokazany na zdjęciach archiwizacji FCC

Wydaje się, że Apple pierwotnie zaprojektowało Apple Watch Ultra z ciemnym ceramicznym tyłem, zgodnie z dokumentami złożonymi w Federalnej Komisji Łączności Stanów Zjednoczonych i zauważonymi przez @ParrotSWD na X.

Wypuszczając nowe urządzenie, firmy zajmujące się sprzętem muszą podzielić się szczegółami z FCC, co Apple zrobiło dla Apple Watch Ultra przed jego wydaniem we wrześniu 2022 roku.

W dokumencie Apple wydaje się używać Apple Watch Ultra z ciemniejszą, prawie czarną ceramiczną tylną obudową i plastikowym przyciskiem Action bez wcięcia. Te atrybuty projektowe nie dostały się do ostatecznego wydania.

Często w zgłoszeniach tego typu zdjęcia i inne wrażliwe szczegóły podlegają klauzuli poufności z datą wygaśnięcia, więc jest prawdopodobne, że klauzula w tym przypadku niedawno wygasła, dlatego zdjęcia dopiero teraz wyciekły do opinii publicznej.

Apple obecnie oferuje Apple Watch Ultra 2, wydany we wrześniu 2023 roku, w tym samym naturalnym kolorze tytanu, co model pierwszej generacji. Przed premierą niektóre plotki sugerowały, że Apple może wypuścić nową opcję ciemniejszego koloru, która została pierwotnie przetestowana dla poprzedniego modelu, ale ostatecznie została anulowana. Jednak w przypadku AW Ultra 2 generacji, również ten kolor nie doczekał się premiery.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply