Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS zapraszają nas przede wszystkim na gry. Zapraszam jednak do przejrzenia wszystkich pozycji.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Udekoruj swój ekran główny za pomocą widżetu fotograficznego, który najlepiej uzyskać estetyczny wygląd ekranu głównego. To darmowa aplikacja.

Oblicz w czasie rzeczywistym, przesuń palcem, aby uzyskać natychmiastową konwersję jednostkową. Automatyczne ułamki i nawiasy, bogate funkcje, dziennik historii, rolka taśm, niestandardowe układy i wiele więcej!

Monitoruj poziom baterii swojego iPhone’a z nadgarstka. Juice Watch to prosta aplikacja zaprojektowana tak, aby dobrze robić dwie rzeczy:

  • Pokaż poziom baterii sparowanego iPhone’a w komplikacji na Apple Watch
  • Dostarcz powiadomienie na swoim iPhonie, gdy Twój Apple Watch ładuje się i przekroczy 90% (lub dowolny wybrany poziom, od 50% do 100%)

Naucz się Sudoku w kilka minut z MR. MONOPOLY! To nie matematyka, to logika i to jest łatwiejsze niż myślisz. Dzięki podpowiedziom w grze opanujesz techniki i zagrasz z przyjaciółmi i rodziną w mgnieniu oka. Rozwiąż siatkę w najszybszym czasie, aby wygrać! To zabawna łamigłówka, której nigdy nie będziesz chciał odłożyć!

Zamień dowolny wątek tekstowy w swój własny komiks Teen Girl Squad dzięki tym naklejkom iMessage! Tak dobrze! Wszystkie twoje ulubione postacie, upadki i mnóstwo klasycznych cytatów!

Wyrusz w epicką podróż życiową przygodę w Summer Catchers. W swoim zaufanym drewnianym samochodzie musisz podróżować do odległych krain pełnych tajemnic, dziwnych stworzeń i ekscytujących wyścigów w dążeniu do tego, aby w końcu doświadczyć lata.

Whispers of a Machine to Sci-Fi Nordic Noir, który opowiada historię Very, cybernetycznie rozszerzonej agentki specjalnej, której zadaniem jest zbadanie szeregu morderstw. Te brutalne zabójstwa przesłaniają złowrogą prawdę, ponieważ Vera wkrótce odnajduje powiązania z grupą fanatyków zaangażowanych w tworzenie superinteligencji AI – pościg zakazany przez prawie sto lat.

Z mnóstwem torów, samochodów, trybem kariery, wyzwaniami czasowymi dla wielu graczy i niesamowitym twórcą torów, Go Rally to jedyna gra rajdowa, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować! A dzięki funkcji cross-play możesz cieszyć się Go Rally na iPhonie, iPadzie i Apple TV.

Daygram to prosty pamiętnik. W przeciwieństwie do wielu skomplikowanych i nieporęcznych aplikacji do pamiętnika, Daygram obejmuje minimalizm. Prosty i intuicyjny interfejs pozwoli ci skupić się na pisaniu. Nabierz nawyku pisania o swoich codziennych wydarzeniach i myślach.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply