Apple wydało Release Candidate dla iOS 17 i iPadOS 17

Wczoraj wieczorem Apple udostępniło wersję Release Candidate (a tym samym prawdopodobnie ostatnią wersję przedpremierową) iOS 17 i iPadOS 17. To definitywnie oznacza koniec fazy beta. Apple ogłosiło również, kiedy wyda ostateczną wersję iOS 17 i iPadOS 17 dla wszystkich.

Release Candidate dla iOS 17 i iPadOS 17

Od teraz zarejestrowani deweloperzy mają możliwość pobrania i zainstalowania Release Candidate 9 dla systemów iOS 17 i iPadOS 17. Po tym, jak Apple udostępniło pierwszy podgląd nadchodzących aktualizacji iPhone’a i iPada w czerwcu i jednocześnie wydało pierwszą wersję beta, teraz dotarliśmy do końca fazy beta.

Krótki opis iOS 17 od Apple jest następujący:

Apple ogłosiło iOS 17, główne wydanie, które usprawnia komunikację między telefonem, FaceTime i Wiadomościami. Udostępnianie za pomocą AirDrop będzie jeszcze łatwiejsze, a wprowadzanie tekstu będzie inteligentniejsze, zapewniając szybsze i dokładniejsze pisanie. W iOS 17 pojawiła się również nowa aplikacja Diary, która pozwala użytkownikom łatwo wyrazić swoją wdzięczność za piękne chwile, oraz Standby, nowy sposób wyświetlania informacji na pierwszy rzut oka, gdy iPhone się ładuje.

Kiedy zostanie wydana ostateczna wersja?

Apple wykorzystało wczorajszą konferencję keynote „Wonderlust”, aby ogłosić, że ostateczna wersja iOS 17 i iPadOS 17 zostanie udostępniona wszystkim 18 września 2023 r. W przyszły poniedziałek finalne wersje iOS 17 i iPadOS 17 będą dostępne do pobrania.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply