Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS przynoszą parę ciekawych aplikacji. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Z “What’s in The Oceans?” Możesz grać i uczyć się swobodnie, bez presji i stresu. Graj, obserwuj, zadawaj pytania i znajdź odpowiedzi. Dowiedz się, jak zwierzęta wchodzą ze sobą w interakcje, jak żyją, jak się bronią i jak się rozmnażają.

Ile znasz kobiet matematyków? A kobiety wspinaczki górskie czy pływaczki? Historia jest pełna dziewcząt, które były wojownikami i rebeliantami, którzy dokonali niesamowite rzeczy. Czas ich poznać! To czas ich poznać! Od pisarzy i aktywistów po archeologów i śpiewaków walczących o prawa obywatelskie – to fascynująca podróż przez historię i teraźniejszość w ręku jednych z najzdolniejszych i najodważniejszych kobiet wszech czasów.

Ile znasz astronautek? A co z malarkami? Historia pełna jest zbuntowanych wojowniczych dziewczyn, które dokonały niesamowitych rzeczy. Czas się z nimi spotkać. Od lotników po naukowców, od artystów po działaczy na rzecz praw obywatelskich – to fascynująca podróż przez historię u boku najbardziej błyskotliwych i odważnych kobiet.

Videdit ma ponad 30 funkcji: Info, Trim, Crop, Blend, Erase, Chromakey, Mosaic, Splice, Particle, BlingBling, Filter, Text, Sticker, Paint, Tuner, Dub, Speed, Reverse, Zoom, Rotate, Compress, Gif, Collage, Magnifier, Distortion, Reflection …

“Scroll of Onmyoji: Sakura & Sword” to bardzo popularna japońska gra MMOARPG z konkurencyjnym stylem gry, oryginalną historią fantasy, a także pięknym japońskim stylem. Dźwięk tej gry jest wypełniony przez znane japońskie aktorki dźwiękowe i aktorów, aby zapewnić Ci zabawne wrażenia podczas gry. Ta gra otrzymała bardzo dobre oceny od japońskich graczy, kiedy została wydana w Japonii ze względu na ekscytującą rozgrywkę, oszałamiający styl obrazu i zespół utalentowanych aktorów głosowych.

Przygodowe rozmowy… ale nie zawsze masz czas na spędzenie godzin na optymalizacji arkusza postaci lub zarządzaniu inwentarzem! One Deck Dungeon pozwala ci wskoczyć od razu do wbijania drzwi, rzucania kośćmi i ściskania złoczystych ze stylem. Zdobądź pełną grę roguelike, sprowadzaną do jej istoty i uchwyconą w jednej talii kart i garści kości!

Wzywam wszystkich Strażników! Czy masz to, czego potrzeba, aby bronić Multiverse? Skomponuj drużynę bohaterów komiksów, z których każdy ma swój własny styl gry, historie i urazy. Zmierz się z różnymi maniakalnymi i groźnymi czarnymi charakterami. Pokonaj swoich wrogów i uratuj Multiverse!

Twój ulubiony symulator szkoły marzeń powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek! Przedstawiamy: Super zabawny festiwal szkolny! Buduj obiekty i stwórz wspaniałe środowisko szkolne. Ustaw sale lekcyjne, stołówkę… i poradnię! (Trochę denerwujące dla studentów, aby zostać tam wezwanym!)

Aeon’s End to gra w budowanie talii, w której 1-4 magowie walczą wspólnie, aby pokonać bezimiennego nemezis. Zaczynasz od początkowej talii 10 kart. W każdej turze grasz w klejnoty, aby zdobyć eter, kupić nowe klejnoty i relikty, nauczyć się nowych zaklęć i zwiększyć swój potencjał rzucania, otwierając naruszenia. Możesz również grać w relikty, aby wzmocnić siebie lub swoich sojuszników. Następnie przygotuj zaklęcia do swoich wykrojów, aby być gotowym do rzucenia ich w następnej turze.

  • iOS: Fran Bow: 5 dolarów (przeceniony z 10)

Podążaj za Fran w jej epickiej podróży, aby odkryć prawdę o śmierci jej rodziców i złowrogim alternatywnym świecie, który tylko ona może zobaczyć. Po tym, jak była świadkiem makabrycznego śmierci rodziców, osobliwa młoda dziewczyna o imieniu Fran zostaje uwięziona w Oswald Asylum. Aby przetrwać okrutne eksperymenty przytułku, Fran samoleczy się, dając jej możliwość zobaczenia złowrogiego alternatywnego świata, Ultrarealności.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply