Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS i macOS. Otrzymamy dzisiaj nie tylko gry, ale parę innych ciekawych aplikacji. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Witamy w RPG dla wszystkich! Przeżyj na nowo oldschoolowe wibracje pikselowych gier RPG w niekończącym się bezczynnym stylu RPG.

Videdit ma ponad 30 funkcji: Info, Trim, Crop, Blend, Erase, Chromakey, Mosaic, Splice, Particle, BlingBling, Filter, Text, Sticker, Paint, Tuner, Dub, Speed, Reverse, Zoom, Rotate, Compress, Gif, Collage, Magnifier, Distortion, Reflection. Dzięki Videdit możesz edytować swoje filmy na wiele sposobów i uczynić je bardziej niesamowitymi i innymi.

WRESZCIE APLIKACJA DO WSZYSTKICH TWOICH PRYWATNYCH NOTATEK! Trzymaj swoje najcenniejsze, prywatne i tajne notatki z dala od wścibskich oczu. Trzymaj je wszystkie całkowicie w tajemnicy i bezpiecznie. Przechowuj hasła, sekrety, kontakty lub po prostu zachowaj prywatność swojego pamiętnika.

Możesz swobodnie budować Układ Słoneczny, dostosowywać orbitę planety, swobodnie konfigurować szczegóły planety, pasy planetoid itp. Opracowujemy w celu symulacji Układu Słonecznego, możesz swobodnie konfigurować i dostosowywać zachowanie Układu Słonecznego, zmieniać rozmiar, kształt i prędkość orbity planety.

Twórz wspaniałe posty i historie w mediach społecznościowych w kilka sekund dzięki Vostok – najlepszemu edytorowi historii i kreatorowi kolaży! Witamy w Vostoku – najlepszym edytorze historii i kreatorze kolaży, który przeniesie Twoje treści w mediach społecznościowych na wyższy poziom! Dzięki Vostokowi tworzenie oszałamiających, profesjonalnie wyglądających postów i historii nigdy nie było łatwiejsze.

  • iOS: Kenshō: 1 dolar (przeceniony z 4)

Rozpocznij swoją podróż przez surrealistyczny świat, w którym natura, czas i przestrzeń przeplatają się. Tajemnicze rzeczy dzieją się w zrujnowanym pokoju. Drzwi wewnątrz tego pokoju prowadzą do różnych światów i pięknych krajobrazów.

CHWYĆ ZAKAZANE SKARBY. WEZWIJ OBCYCH BOGÓW. NAKARM SIĘ SWOIMI UCZNIAMI OSTRZEGAJ. Ta gra nie ma samouczka – częścią wyzwania jest wymyślenie, jak grać. To trudne, ale próbuj dalej, a opanujesz to. Powodzenia!

Minimalistyczna łamigłówka może być użyta do kontrolowania ruchu miejskiego za pomocą prostych zasad. Zacznijmy uwalniać chaos na całym świecie! Oparty na prostych zasadach i minimalistycznych funkcjach, Traffix zadziwi Cię w mgnieniu oka! Autostrada to miejsce, w którym zawsze obecny jest chaos, stres i wściekłość, głównie w dużych miastach jak Paryż, Tokio, Stambuł czy Las Vegas. Świadomy tego, musisz kontrolować sygnalizację świetlną, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcom i spokój. Zacznij walczyć z chaosem na całym świecie!

Black Pants Studio z przyjemnością prezentuje aktualizację 2.0 dla About Love, Hate & the other – kompletny remaster dla nowoczesnych iPhone’ów i iPadów!

Black Pants Studio z przyjemnością prezentuje aktualizację 2.0 dla About Love, Hate & the other – kompletny remaster dla nowoczesnych iPhone’ów i iPadów! Hendrik to schlimazel! Został mu tylko ostatni włos na głowie i para teleportujących się butów. Wszystko inne zostało zdmuchnięte przez wiatr. Daj się ponieść emocjom i znajdź rozproszone pozostałości domu Hendrika. Naładuj baterie i teleportuj Hendrika przez ciągle poruszające się poziomy.

  • macOS: Kenshō: 1 dolar (przeceniony z 4)

Rozpocznij swoją podróż przez surrealistyczny świat, w którym natura, czas i przestrzeń przeplatają się. Tajemnicze rzeczy dzieją się w zrujnowanym pokoju. Drzwi wewnątrz tego pokoju prowadzą do różnych światów i pięknych krajobrazów.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply