Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS przynoszą przede wszystkim gry, aby umilić nam weekend. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Zdalne sterowanie myszą, klawiaturą i multimediami. Idealny do sterowania komputerem Mac lub PC z kanapy lub łóżka. Aplikacja oferuje zdalne sterowanie dla komputerów Mac lub PC za pomocą myszy, klawiatury i sterowania multimediami. Świetnie, jeśli podłączysz komputer do telewizora lub projektora, aby sterować z sofy lub łóżka.

  • iPadOS: Moncage: 4 dolary (przeceniony z 5)

Moncage to oszałamiająca przygoda z puzzlami winiet opracowanym przez Optillusion. Gra toczy się wewnątrz tajemniczego sześcianu, z każdej strony sześcianu mieszczący się niepowtarzalny świat: czy to stara fabryka, wieża oświetleniowa, park rozrywki, kościół itp. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się przypadkowe i niepowiązane ze sobą, ale po bliższym przyjrzeniu się zahipnotyzują Cię subtelnymi i skomplikowanymi sposobami łączenia tych światów…

Oparte na fabule doświadczenie o dwóch lekarzach cofających się przez wspomnienia umierającego człowieka, by sztucznie spełnić jego ostatnie życzenie.

Przejmij pełną kontrolę nad swoim pojazdem, udoskonal swoją jazdę i udowodnij swoje miejsce w Hot Lap League. Dryfuj i ścigaj się samochodem po ponad 150 oszałamiających torach, z których każdy wymaga unikalnych technik i strategii. Poprawa czasu poprzez ściganie się najlepiej to jedyna droga na szczyt.

Juicy Realm to nieuczciwa gra z owocami jako wrogami. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym zaciera się granica między zwierzętami a roślinami. Zaczęło się od przechylenia łańcucha pokarmowego, co zmusiło ludzi do założenia placówki i rozpoczęcia śledztwa w regionie, w którym odkryto pierwszy gatunek zmutowanych roślin. Wojsko przygotowało ogromną liczbę potężnych broni, a ty prowadzisz siły awangardowe do prowadzenia tej długiej wojny.

Pastafarski duchowny, czarodziej, barbarzyńca i szef kuchni wchodzą do lochu. To nie żart, to Doom & Destiny Advacend. Wyrusz z najbardziej kujonami antybohaterami wszech czasów, zmierz się z szaloną przygodą, pokonaj szalonego biznesmena i uratuj wszechświat, po jednym aportowanym zadaniu na raz.

  • iOS: ICEY: 2 dolary (przeceniony z 3)

ICEY to gra akcji typu side-scrolling 2D. Podążając za wszechobecnym głosem narratora, spojrzysz oczami ICEY i poznasz prawdę o jej świecie.

W Projekcie Gaia każdy gracz kontroluje jedną z 14 frakcji dążących do spokojnej kolonizacji galaktyki Terra Mystica. Każda frakcja ma inne potrzeby środowiskowe, aby przetrwać na planecie. Potrzeby te doprowadziły frakcje do opanowania terraformowania, umożliwiając im uczynienie różnych typów planet nadających się do zamieszkania dla siebie. To jest oficjalna cyfrowa wersja gry planszowej Gaia Project autorstwa Feuerland Verlag.

Otaku’s Adventure to wyjątkowy AVG w stylu anime, który opowiada historię Otaku, który jest singlem od urodzenia i pragnie być kochany. Po romantycznym spotkaniu z trzema uroczymi dziewczynami twoje życie przybierze się w nieoczekiwany obrót: wyruszyć w zbiegłą przygodę z Waifu, podróż kosmiczną z Gohardem lub eksplorację w świecie fantasy.

Buduj i odkrywaj w Charterstone – cyfrowej kampanii gier planszowych. Ukształtuj swoją wioskę w nowe Wieczne Miasto! Oficjalna cyfrowa adaptacja gry planszowej Jameya Stegmaiera – Charterstone! To strategiczna gra kampanii o wysokiej powtarzalności, w której gracze budują nowe Wieczne Miasto! Buduj i odkrywaj w Charterstone!

POŁĄCZ WIĘCEJ NIŻ TYLKO MIASTA! Wyrusz z przyjaciółmi i rodziną, aby ponownie (odkryć) Ticket to Ride, klasyczną grę planszową. W tej kolejowej przygodzie musisz być najszybszy, aby połączyć swoje miasta i dotrzeć do celu.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply